Bestuur

Bestuur Vondeldorp

Voorzitter Tjeerd Hulsman, Koninginneweg
Penningmeester Jan Steen, Amstelveenseweg
Secretaris Jaap van Kampen, Valeriusstraat
Algemene bestuursleden Michaël Ferron, Emmastraat
  Paul Heerink, Lomanstraat
  Ineke Heising, Lomanstraat
  Marie Thérèse de Bakker-Thöne, Johannes Verhulststraat

Rooster van aftreden

Naam Functie Periode (t/m) Opmerkingen
Tjeerd Hulsman Voorzitter december 2021 2e termijn, niet herkiesbaar
Michaël Ferron Bestuurslid december 2021 2e termijn, niet herkiesbaar
Marie-Thérèse de Bakker - Thöne Bestuurslid juni 2022 2e termijn, niet herkiesbaar
Ineke Heising Bestuurslid december 2022 2e termijn, niet herkiesbaar
Jaap van Kampen Secretaris juni 2023 2e termijn, niet herkiesbaar
Jan Steen Penningmeester december 2023 2e termijn, niet herkiesbaar
Paul Heerink Bestuurslid juni 2024 2e termijn, niet herkiesbaar

De zittingsperiode voor een bestuurslid is statutair vastgesteld op 3 jaar. Het bestuur heeft bovenstaand rooster van aftreden afgestemd. Elke bestuurde zal in beginsel niet meer dan twee perioden zitting hebben in het bestuur.

Raethuys_OpticiensVan_TwuijverAffourtitBBDB_MakelaarsDe_BruinDierenkliniek_VondelparkEntreeHendriksen_StomerijenHooghiemstra_FotografieJacobMinerva_BoekenMTH_MakelaarsOHLAOrganicParfumerie_LouiseSimon_MeijssenSlagerij_Van_DamVan_Baerle_MakelaarsVan_Campen_LiemWijnhandel_Koninginneweg