Informatieavond 27 oktober 2025

Je huis verduurzamen

Wil je weten hoe je buurtgenoten dat doen? Bewoners met ervaring aan het woord! Op maandag 27 oktober organiseert de Werkgroep Duurzaam Vondeldorp samen met de Hogeschool van Amsterdam een informatieavond in het Dufaycafé (Dufaystraat 19). Vanaf 19.30 uur is iedereen welkom voor de inloop; om 20.00 uur begint het programma.

Tijdens de avond vertellen drie buurtbewoners over hun eigen ervaringen met het verduurzamen van hun woning. Zij delen onder andere hoe zij zijn omgegaan met maatregelen zoals isolatie, zonnepanelen, warmtepompen en het verbeteren van hun energielabel.

Er is volop gelegenheid om vragen te stellen aan deze bewoners, zowel tijdens het programma als na afloop. Daarnaast zijn ook andere betrokken organisaties aanwezig, waaronder de gemeente (duurzaam erfgoed), zodat u ook daar uw vragen na afloop kwijt kunt.

Meld u vooraf aan via de vragenlijst, zodat de organisatoren rekening kunnen houden met het aantal bezoekers. Door op deze link te klikken of de QR code hiernaast te scannen beland je in de vragenlijst.

Plaats: Dufay Café, Dufaystraat 19 (hoek De Lairessestraat)

Datum: maandag 27 oktober

Tijd: 20.00 uur. Inloop vanaf 19.30 uur. We sluiten rond 22.00 uur af

Toegang: Gratis

Jaap_Admiraal
Minerva_Boeken
Delen_Bank
De_Jong_Groep
Imagine
Mulder-ZoW
Van Avezaath Beune
Jules_en_Juliette
Jumbo
Vitae Sport
Simply Fish
Jacob Design Amsterdam
Heule Makelaardij